Ринок двосторонніх договорів по ЕЕ, навчання, участь в аукціонах УЕБ

Ринок двосторонніх договорів по ЕЕ, навчання, участь в аукціонах УЕБ

28.12.2020 Выкл. Автор admin

Ринок двосторонніх договорів по ЕЕ, навчання, участь в аукціонах УЕБ

Українська енергетична біржа — це онлайн-платформа для продажу різноманітних товарів. На даний момент ця біржа є лідером серед різних бірж в Україні. Унікальність біржі полягає в тому, що вона прозоро підключена до системи та має високий рівень автентифікації. Біржа також має офіційний веб-сайт, який об’єднує близько тисячі різних компаній та організацій з постачання та споживання газу.

Калькулятор витрат

Користувачі часто стикаються з такою проблемою, як необхідність внесення змін до підписаної угоди, яка вже була завершена в процесі закупівельне. Найчастіше це відбувається через постійні коливання цін на газ. Сьогодні Міністерство економічного розвитку і комерції підтверджує необхідність підписання додаткових угод, що передбачають зміну вартості, з метою вирішення питання збільшення вартості енергоресурсів, що діють за контрактом.

Офіційну сторінку розділу «Калькулятор витрат» можна знайти за адресою www.ueex.com.ua/rus/presscenter/news/rynok-dvustoronnih-dogovorov-po-ee-obuchenie-uchastie-v-auktsion/. Вартість природного газу на станції прозора та відповідає формулам, рекомендованим Міністерством, і розраховується за допомогою онлайн-калькулятора. Для використання онлайн-калькулятора на офіційній сторінці необхідно зберігати такі дані у формі:

1. Дата підписання угоди.

2. Дата коригування витрат.

3. Первісна вартість природного газу.

Усі ціни в національній валюті. Потім потрібно натиснути «Обчислити». За бажанням ви можете переглянути відео інструкції щодо використання з калькулятором.

Статут передбачає деякі умови, які можуть змінити умови діючого контракту. Отже, відповідно до статті 4 статті 36 українського закону встановлено, що умови угоди про закупівлю не повинні змінюватися. Це також стосується вартості природного газу в переліку тендерних документів за результатами аукціону. Істотні умови угоди не можуть змінюватися після підписання обома сторонами, але іноді може змінюватися точне значення. Такі випадки передбачені законодавством України, наприклад, зміною вартості іноземних валют, зміною цін та деяким іншим законодавством.

В даний час необхідна додаткова угода, яка відповідає за процедуру зміни умов угоди. Клієнт повинен підготувати проект контракту та обов’язково написати процедуру зміни суттєвих умов цієї угоди. Це додаткова угода, яка повинна включати всі можливості, передбачені законодавством, та інші фактори, які можуть вплинути на вартість одиниці енергоресурсів. Вимоги до процедури зміни умов Іноді сторони можуть використовувати, якщо це необхідно, виконання контракту. Це може бути, якщо є підтверджене документальним підтвердженням змін, які вже відбулися, або якщо зміниться ціна акцій, що є важливим для фіксації валюти або здійснення відповідних розрахунків.

Сьогодні для визначення вартості можна врахувати не лише ціну української фондової біржі, а й вартість міжнародних хабів, які постачають природний газ в Україну. На основі середньої собівартості можна розрахувати приблизну вартість газу. Українська енергетична біржа NetConnect — одна з найвідоміших європейських бірж у співпраці з Німеччиною. На жаль, існують певні обмеження, які не дозволяють використовувати ф’ючерсні контракти, що не дозволяють враховувати сезонні коливання цін на природний газ.